Stažení (Download) Trial DC 3D Max - Ing. Petr Falek - DesignCAD

Ing. Petr Falek - DesignCAD
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Stažení (Download) Trial DC 3D Max

Ke stažení > DesignCAD 3D Max
Datum poslední editace této stránky: 12.11.2017

... programu DesignCAD 3D Max 2016 (v26) CZ - 64bit & 32bit

Zkušební verze (Trial) je plnohodnotná 2D/3D verze programu DesignCAD 3D Max. Lze v ní kreslit, modelovat, ukládat data (můžete je použít po zakoupení licencované plné (Full) verze) a také tisknout a konvertovat soubory mezi různými CADy. Jediné omezení je čas - doba 30 dnů běží od instalace. Pokud se následně rozhodnete pro nákup plné verze, získáte nové sériové číslo (SN), aktivační kód (AK), lokalizační CZ sadu pro Full verzi a bez reinstalace vlastního programu pokračujete v zahájené práci.

DOPORUČUJI před instalací Trial verze využít mé nabídky na 15-30 minutové předvedení programu zdarma. Z vlastní zkušenost vím, že začátečník nemůže program za krátkou dobu objektivně posoudit. Zkušenějšího uživatele jiného systému zase omezují a zavádějí původní návyky. Připravte si otázky, které chcete zodpovědět, příklady řešení, které chcete vidět. Potřebujete nainstalovaný komunikační program Skype, nebo TeamViewer (WebServis >> ZDE).

Trial verzi získáte
ZDARMA stažením z této stránky. Nově je ke stažení kompletní instalační balík, ve kterém je nejen instalační sada příslušné Trial verze, ale také CZ soubory, INI soubory pro nastavení, stručný i podrobný návod na instalaci, příručka pro začínajícího uživatele a programy pro technickou podporu, který je možné spustit bez instalace. Otevření, spuštění, instalaci provádíte z přehledné nabídky!

Návod:

Nejdříve klikněte na SNAK pro trial MAX >> ZDE,

vyplňte požadované údaje, požadavky a přání a formulář odešlete. Na uvedený e-mail vám bude ihned odeslána krátká zpráva s pokyny pro instalaci vč. sériového čísla (SN) a aktivačního kódu (AK). Následně si stáhněte instalační balíček z této stránky.

Kompletní instalační balíček zkušební verze 26.1 - vyberte ze dvou možností - samorozbalitelný EXE archiv, nebo klasický archiv ZIP.
(návody instalace | instalace programu | instalace CZ | instalace nastavení | příručka | možnost propojit počítače pro případnou pomoc):
Stažení (Download) souboru DesignCAD_MAX_261_TRIAL.zip >> zde = 253,10 MB
aktualizováno 13.11.2016 > možnost přechodu z Trial na Full / Upgrade verzi bez reinstalace + zachování dat

Klasický ZIP archiv. >> Nezapomeňte vyplnit formulář pro získání sériového čísla, aktivačního kódu a návodu.
Stažení (Download) souboru DesignCAD_MAX_261_TRIAL.exe >> zde = 253,18 MB
aktualizováno 13.11.2016 > možnost přechodu z Trial na Full / Upgrade verzi bez reinstalace + zachování dat

Samorozbalizelný EXE archiv. >> Nezapomeňte vyplnit formulář pro získání sériového čísla, aktivačního kódu a návodu.

Uložte jej na disk a poklepáním spusťte. Otevře se návod, postupujte podle něho. V dalším okně zvolte Rozbalit, Dojde k nakopírování obsahu do adresáře C:\DesignCAD FALEK\TRIAL DesignCAD 3D Max 26. Automaticky se spustí (setup.exe) instalační nabídka.


Poznámka: Soubor EXE, který stahujete, je samorozbalitelný ZIP archiv. S těmito soubory mívají trochu problémy antivirové programy. Musíte potvrdit, že je soubor "setup.exe" je bezpečný a umožníte jeho spuštění. Podobně při vlastní instalaci CZ souborů, nebo nastavení. Program Avast 2016 například až 30 s otvírá vstupní okno a až následně otevře informaci o testování souboru - Program se analyzuje. Vyčkejte do konce dokud neoznámí že je vše v pořádku. Chce to chvilku trpělivosti.
Pokud by antivirový program vůbec neumožňoval stažení EXE souboru, druhý odkaz směřuje na archiv klasického tvaru ZIP. Rozbalte jej a EXE, které je uvnitř, spusťte - viz výše.
Instalační balíček, který stáhnete obsahuje obě verze DesignCADu >> 64-bit i 32-bit. Teprve po spuštění SETUP.EXE se zobrazí nabídka, kde se rozhodnete, kterou z nich podle vašeho systému Windows nainstalujete. Uživatelům, kteří používají systém Windows 32-bit NEPŮJDE instalovat verze 64-bit! Uživatelé Windows 64-bit mohou instalovat obě verze - mají shodné SN (sériové číslo) i AK (aktivační kód).

       

Instalace verze 64-bit je směřována do složky DesignCAD 3D Max 25 64-bit
Instalace verze 32-bit je směřována do složky DesignCAD 3D Max 25 32-bit

Pokud si nebudete jistí, nebo dáte přednost předvedení programu ještě před instalací zkušební verze, kontaktujte mne na Skypu (falek_petr), E-mailem (falek@designcad.cz), nebo telefonicky (+420 602 148 754). Ušetříte čas a získáte přímé a objektivní informace.

Copyright © 2016 | Ing. Petr Falek, Engineering Service | mobil +420 602 148 754 | e-mail falek@designcad.cz
Copyright © 2016 | Ing. Petr Falek | mobil +420 602 148 754 | e-mail falek@designcad.cz
Copyright © 2016 | Ing. Petr Falek, Engineering Service |
Copyright © 2016 | Ing. Petr Falek
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky